Mojim prezidentom Kiska nikdy nebol!

Autor: Juraj Kadassy | 12.3.2018 o 15:28 | (upravené 12.3.2018 o 16:15) Karma článku: 10,45 | Prečítané:  4594x

Pre Andreja Kisku som kedysi nepriamo pracoval. Pracoval som totiž pre reklamnú agentúru, kde sa tvorila reklama pre jeho známe splátkové firmy.

Bol by som naozaj rád, aby túto moju osobnú skúsenosť čitateľ chápal iba ako môj osobný názor a nie výlev sťažností. Ja sa totiž nesťažujem a nepotrebujem ani volať po ľútosti. Je to naozaj iba moja skúsenosť.

Andrej Kiska si robil kampaň na prezidenta SR ako nezávislý kandidát. Aspoň to takto vždy tvrdil. Avšak až tak nezávislý nikdy nebol. Andrej Kiska je podľa môjho názoru až do dnešnej doby veľmi závislým človekom. Jeho osobu má verejnosť chápať ako loajálneho empatického dobráka. Ale je závislým zvlášť na slabších ľuďoch, na deťoch, na ľuďoch postihnutých rakovinou alebo iba telesne postihnutých ľuďoch. Jeho kampane sú priam na takýchto ľudí odkázané. A toto predsa empatickí ľudia nerobia!

Ja sám mám handycap, ktorý mi mimochodom nikdy pri práci neprekážal. Jedného dňa, niekoľko rokov po tom, ako som pracoval na kampaniach pre spomínané splátkové spoločnosti, som sa náhodou stretol na jednej vernisáži s Andrejom Kiskom. Robil si tam evidentne svoju predvolebnú kampaň. Bolo mi to vtedy jedno a viacmenej som bol skôr zvedavý na to, čo bolo premetom výstavy. Lenže tým, že sme sa trocha poznali, dali sme sa aj na chvíľu do reči. Ani som nevedel, že nás pri tom niekto usilovne fotí. Po čase mi boli jasné, tie jeho pózy, ktoré pri našom rozhovore robil. On totiž o tom fotení vedel. A myslím si, že aj vedel to, že to využije! Lebo takýto v mojich očiach Kiska je!

Po nejakej dobe som totiž dostal od niekoho hlášku, že som s „prezidentom!“ na jeho facebookovej stránke na jednej fotke. Kiska ma jednoducho využil vo svoj vlastný prospech. Bez toho, aby som o tom vedel, bez toho, aby sa ma spýtal, či mi to vôbec bude príjemné, alebo naopak. Nemám ďalej o ňom čo napísať, ale myslím si, že mnoho ľudí má na Andreja Kisku svoj vlastný názor. Možno podobný tomu môjmu.

Za absurdné však považujem aj to, že keď som na toto upozorňoval prezidentskú kanceláriu, absolútne ma odignorovali. Ani sa nesnažili pochopiť čo sa im snažím povedať. Ja som ale nechcel a už vôbec som nemal potrebu, aby túto potajomky urobenú fotku niekde takýto človek zverejňoval a už vôbec by som s tým nesúhlasil v rámci jeho predvolebnej kampane! Nesúhlasím s tým ani dnes, napriek tomu, že tá fotka je tam dodnes! A ja si vyprosím, aby ma takto využíval ktokoľvek iba vo svoj vlastný prospech! Zvlášť pre vlastné politické ciele!

Opakujem ešte raz. Nesťažujem sa a nepotrebujem ani volať po ľútosti. Chcem len, aby si ľudia dokázali vytvárať názory aj na základe skúseností iných ľudí, aj keď o nich z nejakého neznámeho dôvodu nehovoria.

Takže pre mňa Kiska nikdy nebol prezidentom! Takých ľudí si ja nevážim!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Ako sa Čína stala hlavným vývozcom do celého sveta

Krajina vyváža tovar v biliónoch eur.

Píše Ivan Mikloš

Keď to príde k nám, budem kričať ako prvý

Ad: Keď Ivan Mikloš stráca cit pre mieru.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Z Ruska ma vyhnal Putin, z Lidoviek Babiš (píše Petra Procházková)

Obliehanie Babišom som nevydržala.


Už ste čítali?